niedziela, 2 lutego 2014

soczysta kolekcja P13 :)

wczoraj miałam przyjemność stworzyć swój pierwszy samodzielny post dla P13 :) a w nim postarałam się pokazać jak bardzo soczyste i cudowne są papiery z kolekcji "słodko-kwaśne" oraz "lato w ogrodzie" :) przygotowałam dwie prace. na początek przepiśnik - to jest coś, co dość często zdarza się w moim scrapowym świecie :) tu powstał notes z przekładkami i specjalnie drukowanymi kartami, całość oprawiona w papiery "lato w ogrodzie" i spięta kołami - dodatkowy plus notesów  kuchennych :)
a druga praca to album :) tu pierwsze co rzuca się w oczy to soczystość papierów "słodko-kwaśnych" - prawda? :) album został stworzony z myślą o małej Juli, która uwielbia motylki. najmocniej ozdobiona jest okładka. na wewnętrznych kartach główną rolę grają papiery - które z uwagi na duże formaty wklejanych potem zdjęć - nie zostały już niczym przesłonięte. dodam tylko, że w środku miejsca starczyło na papier z prawie każdej kolekcji P13 ;)


Pozdrawiam
marysJa :)
Udostępnij ten wpis

3 komentarze :

 1. Różowy jest cudny, piękne te przeszycia ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie połączone kolory, bardzo to lubię w Twoich pracach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Album jest przecudny, ale to przepiśnik podbił moje serce! Mam do nich słabość, a rzadko widuję je z takimi zadrukowanymi kartami - cudo :) aż chce się zapisywać i zapisywać.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.