środa, 13 marca 2013

wielkanocne alleluja :)

witam wszystkich bardzo serdecznie :)
dzień dziś mam okrutny. po pierwsze od rana walczyłam o internet. ponieważ była jakaś ogólnopolska awaria więc musiałam po prostu czekać. potem niby internet powrócił, ale niekoniecznie do mnie. w końcu mam ale na kablu podłączony do laptopa w miejscu za drzwiami - czyli kompletnie tam gdzie laptop nie powinien stać.  router choć działa teoretycznie, w praktyce mi nie działa.
a po drugie od miesiąca mam do czynienia z klientką, jakiej nikomu nie życzę. i o ile internet mnie nie wykończył, o tyle chyba wykończy mnie to kobiecisko.

no nic.
:)
dziś przedstawiam dwie kartki wielkanocne wykonane z papierów Magicznej Kartki oraz z użyciem tekturkowych ażurkowych jajeczek również od MK :) pod zdjęciami umieszczam schemat kartek a'la schodkowych, wg których ja wykonałam swoje :) schematy mojego autorstwa, więc prośba - korzystaj, ale nie rozpowszechniaj samych schematów bez oznaczenia, że sa one moje.

i jeszcze chciałam podziękować bezimiennie kilku wytrwałym osóbkom, które niestrudzenie zaglądają do mnie i zawsze coś napiszą :) DZIĘKUJĘ :* bo dobrze jest czuć, że ma się "publikę" :)
    Udostępnij ten wpis

4 komentarze :

  1. Ale ładne... aż nabrałam powera do zabrania się za robienie kartek

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne, ta z łososiowymi dodatkami - rewelacyjna.

    OdpowiedzUsuń
  3. śliczne, takie delikatne! ze schematów chętnie skorzystam jak nabiorę odwagi:) a klientki współczuje i wychodzi na to że 13 zaczął się pechowo dla Ciebie...dużo pozytywnej energii przesyłam:)

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.