środa, 27 marca 2013

przepiśniki - olbrzymy ;)

ostatnio miałam okazję wykonywać przepisniki - olbrzymy, czyli nie w typowym dla mnie formacie A5, ale aż w A4. pracy co nie miara bo dość ciężko bez wprawy robić ;)

dwa pierwsze to przepiśniki A4 szczepione nie sprężynami, ale kołami, które pozwalają na swobodne przekładani, wkładanie czy wyjmowanie przepisów. każdy z nich został "wyposażony" w 8 przekładek i po 150 kartek z "kuchennym" nadrukiem na przepisy. pracy było, ale miło ;)

 dwa kolejne to przepiśniki-segregatory. wykonanie na bazie czystych kupnych, które okleiłam papierami scrapowymi. efekt fajny, ale co się namęczy człowiek przy przymocowywaniu papieru do okładki...


i na koniec ostatni :) uf! standardowy. malutki. już normalnie rozrywką był po wykonaniu czterech poprzednich ;) też z przekładkami. z dodatkowo moją ulubioną gumeczką :)


 jeszcze na koniec chciałam poinformowac, że w Magicznej Kartce wielka promocja i wielkie nowości tekturkowe :) ja już zamówiłam i Was również zachęcam, bo oczywiście darmowa wysyłka jeszcze przez chwil kilka :)


i przypominam o trwającym na blogu Magicznej Kartki CANDY:dziękuję :) pozdrawiam :) i życze miłego dnia :)
Udostępnij ten wpis

2 komentarze :

  1. widać, widać, że nie mało pracy Ci to zajęło, ale za to ten efekt... cudo!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dużo pracy, ale warto było! Wszystkie przepiękne!

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.